Praca

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

Inżynier jakości (Quality Engineer) - GFXENG/NV/1101/E

Zakres obowiązków:
Wspomaganie obszaru nowych uruchomień od strony Działu Jakości.
Opracowywanie dokumentacji jakościowej.
Analiza danych i definiowanie planów zaradczych.
Nadzór nad reklamacjami oraz dotrzymanie terminowej realizacji działań.
Wsparcie przy tworzeniu procedur jakościowych i przeprowadzaniu auditów wewnętrznych.
Udział w auditach/ wizytach klientów.
Reprezentowanie zakładu na zewnątrz w kontaktach z klientami.
Komunikacji z klientem w obszarze zapewnienia jakości.
Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej: plany kontroli, karty kontroli, instrukcje pracy, etc.
Uczestnictwo w analizach problemów jakościowych z zastosowaniem wszystkich dostępnych narzędzi jakościowych.
Nadzór nad respektowaniem wymagań jakościowych klientów podczas produkcji seryjnej.
Rozpowszechnianie i zapewnienie stosowania specyficznych wymagań klienta.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientem w mowie i piśmie (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
Zarządzanie wyrobem niezgodnym, w tym nadzór nad procesem reklamacji klienta (metodologia 8D).
Umiejętności analityczne i negocjacyjne.
Zdolność do pracy w dynamicznie zmieniających się okolicznościach oraz szybkiego podejmowania decyzji.
Dyspozycyjność do odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Prace dla międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zatrudnienie na umowę o pracę.
Zdobywanie doświadczenia w ciekawych projektach.

Lokalizacja:
Wrocław, Poznań, Września

Prosimy o przesyłanie dokumentów na wskazany poniżej adres emaliowy:
praca@gfxengineering.com
Prosimy o zamieszczenie poniższego kodu w tytule maila.
Kod: GFXENG/NV/1101/E
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pracownik zapewnienia jakości produkcyjnej - PL/101/

kontrola jakościowa części samochodowych oraz ich ewentualna naprawa zgodnie z instrukcją tak, aby spełniały wymagania jakościowe. Raportowanie.

Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe,
wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność,
umiejętność współpracy w grupie.
doświadczenie na produkcji/w kontroli jakości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w renomowanej firmie, z możliwością rozwoju.

Kod: PL/101/